Zaznacz stronę

zaproś clarę do

Teatru, Ośrodka, Miasta.

Mamy marzenia i historię do opowiedzenia. Dzięki Wam udało nam się doprowadzić spektakl do premiery. Sukces, jaki odnieśliśmy, spowodował duże zainteresowanie spektaklem Clara. Niestety samodzielna kontynuacja projektu znajduje się poza naszymi możliwościami finansowymi. Dlatego z nadzieją zamieszcamy tutaj naszą ofertę. Wierzymy, że z Waszą pomocą będziemy mogli pokazać spektakl Clara w różnych miastach oraz godnie reprezentować Polskę na międzynarodowych festiwalach teatralnych. 

formy wsparcia

Wsparcie Indywidualne

Doceniamy i mądrze wykorzystujemy każdy datek. To właśnie dzięki indywidualnym darczyńcom udało nam się m.in. wydrukować materiały reklamowe, czy zaopatrzyć tancerzy w kostiumy. Jeżeli więc chciałbyś/abyś pomóc nam w zorganizowaniu kolejnego wydarzenia, to wiedz, że każda przekazana złotówka zbliża nas do osiągnięcia tego celu. Przy wyższych wpłatach od indywidualnych darczyńców oferujemy m.in. zaproszenia imienne na najbliższe spektakle. 

Wsparcie miejsca

Z radością przyjmiemy każde zaproszenie do wystawienia Clary w różnych lokalizacjach na terenie Polski i Europy. Jeżeli więc posiadacie scenę – teatralną, w domu kultury, firmową lub w innej placówce – i miejsce w repertuarze na nasz spektakl, skontaktujcie się z nami. Jesteśmy zainteresowani różnymi rodzajami współpracy przy patronacie związanym z udostępnieniem sceny (na próby i spektakl) przez placówki państwowe i prywatne. Zaproście Clarę do siebie!

Wsparcie sponsorskie

Chcielibyśmy zrealizować nasze marzenie o wystawieniu Clary w najważniejszych polskich i europejskich miastach, w teatrach i na festiwalach. Dlatego stworzyliśmy atrakcyjną ofertę sponsorską dla organizacji, firm oraz osób prywatnych, które chciałyby wspomóc nas w osiągnięciu tego marzenia. Oferujemy różne odmiany sponsoringu Clary – każda posiada jasno określoną formę i korzyści. Jeżeli jesteście zainteresowani, zapoznajcie się z naszą ofertą.

PATRONAT MEDIALNY: Z chęcią nawiążemy współpracę medialną z instytucjami kulturalnymi, portalami informacyjnymi, radio oraz telewizją przy całym projekcie Spektaklu Clara lub przy poszczególnych wydarzeniach organizowanych w ramach projektu w różnych lokalizacjach. Zobacz ofertę.

nasi patroni