Zaznacz stronę

Patronat medialny

Zapraszamy do współpracy

Z chęcią nawiążemy współpracę medialną z instytucjami kulturalnymi, portalami informacyjnymi, radio oraz telewizją przy całym projekcie Spektaklu Clara lub przy poszczególnych wydarzeniach organizowanych w ramach projektu w różnych lokalizacjach. 

Oferta

Współpraca medialna

Proponujemy zarówno formę patronatu medialnego dotyczącą całego projektu Clara lub jedynie premier mających miejsce w danej lokalizacji – mieście, powiecie, itp. Wierzymy, że każda współpraca medialna powinna przynieść równe zyski dla obu stron – zarówno dla Spektaklu Clara, jak i dla Patrona. Dlatego przygotowaliśmy listę przykładowych korzyści, jakie możemy zagwarantować ewentualnym Patronom w ramach nawiązania współpracy medialnej. Znajdziecie ją poniżej.

Jeżeli chcielibyście podjąć się patronatu medialnego nad Spektaklem Clara, ale widzicie go w innej formie (niż poniższa) – skontaktujcie się z nami. Z chęcią wysłuchamy waszej propozycji.

 

Radio / TV / prasa

Korzyści patronatu

1. Zamieszczenie logo Patrona 

W ramach współpracy medialnej zobowiązujemy się do umieszczenia logo Patrona medialnego między innymi na naszej stronie internetowej (w dziale patronat) oraz materiałach reklamowych, takich jak plakaty i ulotki reklamujące spektakl Clara, a także w banerach używanych do reklamy wydarzenia na portalach społecznościowych. Logo Patrona zamieszczone w materiałach dostępnych w internecie zostaje również odpowiednio ,,podlinkowane” do strony lub profilu patrona medialnego.

2. Udostępnienie materiału

Wszystkie materiały powstałe podczas współpracy medialnej z Patronem, tj. wywiady, recenzje, audycje i programy dotyczące Spektaklu Clara zobowiązujemy się dodatkowo reklamować poprzez: ich zapowiedzi oraz udostępnianie informacji o powstałym materiale na stronie oraz na portalach społecznościowych. W każdym udostępnionym materiale jasno oznaczamy jego źródło oraz Patrona.

3. Oficjalne podziękowania

Wszystkich naszych Patronów wyróżniamy z pełnej nazwy w oficjalnych podziękowaniach zarówno podczas wydarzenia, jak również na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych (Facebook).

4. Bilety na wydarzenie

Dla naszych Patronów Medialnych mamy też oczywiście zawsze przygotowane cztery darmowe wejściówki na premierę spektaklu :).

zainteresowani

Formularz Kontaktowy

8 + 12 =