Zaznacz stronę

Oferta dla miejsc

Zaproście clarę

Chętnie przyjmiemy zaproszenia do wystawienia Clary w różnych lokalizacjach na terenie Polski i Europy. Jeżeli więc posiadacie scenę – teatralną, w domu kultury, firmową lub w innej placówce – i miejsce w repertuarze na nasz spektakl, skontaktujcie się z nami. Zaproście Clarę do siebie!

lokalizacja

Udostępnienie sceny

Z radością i nadzieją ogłaszamy poszukiwania (wyposażonych w scenę) miejsc, w których moglibyśmy wystawić Spektakl Clara. Nasz materiał przeznaczony jest dla odbiorców w każdym wieku. Interesuje nas więc zarówno współpraca z dużymi teatrami, jak i małomiasteczkowymi ośrodkami kultury. Z chęcią wybierzemy się z Clarą na festiwale, a nawet za granicę :). Jeżeli chcielibyście zobaczyć spektakl Clara u siebie, po prostu skontaktujcie się z nami. Wierzymy, że ruszając ze spektaklem w świat, możemy nawiązać piękne współprace – na warunkach, jakie z chęcią ustalimy indywidualnie z każdym z miejsc.

teatr / ok / firma

Korzyści dla miejsc

1. Reklama dla miejsca

Przede wszystkim sam spektakl – będący sztuką taneczną na wysokim poziomie, w piękny sposób podejmujący temat życiorsu Clary Schumann, Roberta Schumanna oraz Johannesa Brahmsa – stanowi wspaniałą reklamę dla sceny, na której zostaje wystawiony. 

Ponadto jednak, w ramach udostępnienia miejsca na spektakl zobowiązujemy się do umieszczenia logo miejsca między innymi na naszej stronie internetowej, w materiałach reklamowych (takich jak plakaty i ulotki reklamowe), a także w banerach i postach używanych do reklamy wydarzenia na portalach społecznościowych. Informacje o miejscu zamieszczone w materiałach dostępnych w internecie zostaną odpowiednio ,,podlinkowane” do strony lub profilu miejsca. Nie pominiemy również miejsca w żadnym ewentualnym wywiadzie czy artykule dotyczącym spektaklu w danej lokalizacji.

2. Atrakcja dla odbiorców w każdym wieku

Ponieważ spektakl operuje uniwersalnym językiem ruchu i muzyki, spełnia oczekiwania szerokiego grona odbiorców i trafia ludzi w każdym wieku – zarówno młodych entuzjastów muzyki klasycznej oraz sztuki tańca, jak również starszych koneserów sztuki teatralnej i baletu współczesnego. Oferujemy przeżycie na wysokim poziomie i w ,,dobrym guście”.

3. Oficjalne podziękowania

Miejscu, które zaprosi Clarę do siebie należą się – bez wątpienia – ogromne podziękowania. Dlatego też nie zabraknie ciepłych słów o naszych gospodarzach zarówno podczas wydarzenia, jak również w czasie poprzedzającej spektakl reklamy w internecie, mediach społecznościowych oraz w późniejszych wywiadach dla portali informacyjnych, telewizji oraz prasy.

4. Inne

Jeszcze inną, dodatkową formą odwdzięczenia się za udostępnienie sceny może być spotkanie z reżyserem i obsadą spektaklu. Na tego typu spotkaniu usłyszeć można m.in. o tym jak powstaje spektakl, jak przebiega proces przygotowywania choreografii i wiele innych, ciekawych historii. Co więcej, jako, że w skład obsady teatru wchodzą profesjonalni tancerze oraz choreograf, która posiada duże doświadczenie w nauczaniu ruchu scenicznego, możemy również zorganizować warsztaty taneczne dla osób z okolicy.

5. Zysk ze sprzedaży biletów

Z chęcią wspólnie z poszczególnymi miejscami/scenami ustalimy ceny biletów, a także warunki oraz cele, na jakie przekazany zostanie zysk z ich sprzedaży. Zależy nam, aby nawiązane współprace były dla obu stron bezpieczne, zrozumiałe i zadowalające.

Raider Techniczny

Scena: biała podłoga baletowa przynajmniej 8 x 10 [m]

Oświetlenie:

  • reflektor PC 1000 W – 8 szt. ( filtr Lee 201 )
  • reflektor profilowy ETC Junior 25/50 – 1 szt. ( na statywie )
  • reflektor profilowy ETC 750 W 15/ 30 – 1 szt.
  • Robe Parfect 100 – 7 szt.
  • Martin Mac Quantum Profile – 2 szt.
  • Robe Pointe – 2 szt.

Preferowany sterownik oświetlenia: ChamSys

Czas montażu oświetlenia: 3 godziny

Obsługa techniczna: 1 oświetleniowiec, 1 realizator dźwięku

Garderoba: z lustrem i dostępem do prysznica, deska do prasowania i żelazko, kawa, herbata

zGłoszenia

Formularz Kontaktowy

13 + 14 =